Vydáno: 3.1.2013
UPS

Nová služba UPS Worldwide Express Freight nabízí rychlejší mezinárodní námořní dopravu na více trasách

  ATLANTA, 3. ledna 2013 – UPS (NYSE:UPS) včera představila novou expresní leteckou dopravní službu UPS Worldwide Express FreightSM sloužící k přepravě urgentních, těžkých mezinárodních zásilek s vysokou přidanou hodnotou, citlivých na rychlost přepravy. Tato nová služba je rozšířením portfolia expresních zásilkových služeb UPS Worldwide Express a nabízí zákazníkům jedinečnou možnost propojení přepravy expresních zásilek a expresní nákladní přepravy. Zákazníci tak mohou poslat více než 70kilové palety stejně snadno jako balíkové zásilky prostřednictvím globální letecké sítě UPS z 37 destinací – včetně České republiky – do 41 cílových zemí a teritorií. Tato služba zaručuje doručení v konkrétní den a ode dveří ke dveřím, s garancí vrácení peněz*. Je charakteristická také nejrychlejší dobou tranzitu v daném odvětví, která zahrnuje noční přepravu z Evropy, Asie a Tichomoří a Severní i Jižní Ameriky do Spojených států, a dále dvoudenní přepravu z asijského Tichomoří, Spojených států a Severní a Jižní Ameriky do Evropy.

  Podobně jako celosvětové expresní služby UPS služba UPS Worldwide Express Freight zahrnuje vybavení automatizovaného odeslání, sledování přepravy on-line a technologii proaktivního oznámení. Kromě toho jsou data o expresní nákladní přepravě a přepravě zásilky sledována na jednom účtu.

  „Globální obchodování má pro naše zákazníky zásadní význam a díky službě UPS Worldwide Express Freight mohou společnosti rychleji proniknout na trh, získat větší tržní podíl a posílit svoji konkurenceschopnost,“ řekl Ed Buckley, prezident pro marketing společnosti UPS. „Pro naše zákazníky je důležitá rychlost, spolehlivost a sledovatelnost přepravy. Ty UPS garantuje prostřednictvím expresních zásilkových služeb. Zákazníci, zejména v průmyslové výrobě, automobilovém průmyslu, v high-tech, maloobchodním a zdravotním segmentu, si vyžádali stejnou službu také u bezodkladné nákladní přepravy.“

  Více informací o službě UPS Worldwide Express Freight naleznete na: ups.com/worldwideexpressfreight.

  * Veškeré informace o záruce vrácení peněz naleznete ve smluvních přepravních podmínkách UPS na www.ups.com.

  UPS (NYSE: UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. Své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je www.ups.com, korporátní blog naleznete na www.blog.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na www.pressroom.ups.com.

Kontakt: