Vydáno: 13.10.2016
Nadační fond Qiido

"Vzdělávání a rozvoj dětí s nadprůměrným IQ" (pozvánka na konferenci)

  jménem nadačního fondu Qiido Vás zveme na konferenci zaměřenou na vzdělávání a rozvoj mimořádně intelektově nadaných dětí (MiND), která se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR příští středu 19. října v prostorách BEA campusu Olomouc (tř. Kosmonautů 1288/1).

  - Konference se zúčastní ředitelé, učitelé, psychologové a výchovní poradci z několika desítek základních škol z regionu, které se výuce nadaných žáků věnují nebo se s touto oblastí chtějí seznámit.
  - Nadační fond Qiido na konferenci představí nový vzdělávací program na podporu učitelů i ředitelů v oblasti práce s MiND, který vznikl na základě klíčových potřeb škol zjištěných v celostátním průzkumu realizovaném Qiidem v červnu letošního roku.
  - Konference se bude dále věnovat problematice nadaných od charakteristických osobnostních rysů těchto dětí a častých překážek v jejich rozpoznání přes koncepční a metodické možnosti škol až po praktické zkušenosti z výuky.
  - Na konferenci vystoupí mimo jiné regionální odborníci, např. zástupci Pedadogicko-psychologické poradny Olomouckého kraje nebo pedagogové ZŠ Hálkova Olomouc či 8. ZŠ Frýdek-Místek, které s nadanými žáky dlouhodobě pracují.

  Kompletní program včetně medailonku přednášejících najdete na stránkách nadačního fondu Qiido na http://www.qiido.cz/konference/.

  Konference je celodenní, můžete se zúčastnit celé akce nebo si vybrat jeden z bloků/přednášek. Přednášející Vám v době přestávek také mohou zodpovědět konkrétní dotazy týkající se problematiky.

  V případě Vašeho zájmu o účast prosíme o potvrzení e-mailem: simona.kopova@dbm.cz nebo telefonicky: 731 127 877.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Simona Kopová
  GSM: +420 731 127 877
  E-mail: simona.kopova@dbm.cz
<a class="w-inline-block social-share-btn fb" href="https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=&t=" title="Share on Facebook" target="_blank" onclick="window.open('https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=' + encodeURIComponent(document.URL) + '&t=' + encodeURIComponent(document.URL)); return false;">
</a>

<a class="w-inline-block social-share-btn tw" href="https://twitter.com/intent/tweet?" target="_blank" title="Tweet" onclick="window.open('https://twitter.com/intent/tweet?text=%20Check%20up%20this%20awesome%20content' + encodeURIComponent(document.title) + ':%20 ' + encodeURIComponent(document.URL)); return false;"></a>