Vydáno: 7.3.2013
BILLA ČR

BILLA ukončila bleskovou rekonstrukci 25 prodejen

  7. března 2013 - Obchodní řetězec BILLA v letošním roce realizoval expresní renovaci celkem 22 prodejen. Tři další uvedl znovu do plného provozu po kompletní rekonstrukci. Ta se týkala dvou pražských filiálek v Řepích a Malešicích a jedné v Českých Budějovicích.

  „Záleží nám na tom, aby se zákazníci v našich supermarketech cítili komfortně a příjemně,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. Všechny prodejny mají nové barevné provedení v šedivém a červeném odstínu společně s využitím dřevěného dekoru. Jsou vybaveny novými nízkými a přehlednými regály. Pro zlepšení orientace v prodejnách se změnila i koncepce jejich celkového uspořádání. Nové prodejny jsou vybaveny v souladu s principem trvalé udržitelnosti. Mají tedy nové ekologické spotřebiče, od chladicích a mrazicích skříní a boxů až po úsporné osvětlení. V komplexně rekonstruovaných obchodních jednotkách se nově využívají k chlazení i vytápění moderní vysoce účinná tepelná čerpadla.

  V hlavním městě byly renovovány ještě další tři prodejny (Labe na Lhotecké, v Radotíně a na Barrandově), čtyři v Kraji Vysočina (Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí), tři v Pardubickém kraji (Moravská Třebová, Litomyšl, Pardubice), stejně jako ve Středočeském kraji (Slaný, Kladno-Kročehlavy, Mladá Boleslav) a v Ústeckém kraji (Ústí nad Labem - Fórum, Teplice II, Litvínov), dvě ve Zlínském kraji (Holešov, Rožnov pod Radhoštěm) a po jedné v Moravskoslezském kraji (Bruntál), Olomouckém kraji (Prostějov), Jihočeském kraji (Strakonice) a Jihomoravském kraji (Blansko).

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Billa_rekonstruuje.doc