Vydáno: 19.10.2009
Lufthansa

Lufthansa získala prestižní ocenění

    Profesionálové v oboru cestovního ruchu z celého světa zvolili Lufthansu za „Europe’s Leading Airline“ v anketě World Travel Awards 2009.

    Lufthansa ziskem ocenění „Europe’s Leading Airline“ potvrdila své umístění z loňského ročníku. Vyhlášení výsledků soutěže World Travel Awards 2009 se uskutečnilo 17. října v portugalském městě Obidos. O nejlepších službách v oblasti evropského cestování, turismu a pohostinství hlasovalo v letošním ročníku rekordních 170 tisíc profesionálů.

    „Toto ocenění dokazuje reputaci značky Lufthansa a vyjadřuje uznání našich dlouhodobých snah poskytovat nejlepší spojení a flexibilní služby,“ uvedl Dr. Karsten Benz, viceprezident prodeje a služeb společnosti Lufthansa. „Cestující oceňují širokou škálu našich produktů zahrnující zpáteční letenky v ekonomické třídě již od 99 eur i vysoce komfortní služby pro cestující v obchodní třídě. Klienti společnosti Lufthansa si mohou být jisti výjimečným palubním servisem při cestě do jedné z dvou set destinací v téměř osmdesáti zemích světa bez ohledu na zaplacený tarif.“

    World Travel Awards jsou v současnosti nejobsáhlejší a nejprestižnější soutěží v oblasti cestovního ruchu. Magazín Wall Street Journal toto ocenění přirovnává k filmovým Oskarům.

    Soutěž byla poprvé vyhlášena roku 1993 s cílem oceňovat nejlepší firmy v oblasti cestování a cestovního ruchu. Šestnáct let od založení jsou World Travel Awards veřejností i profesionály považovány za nejvyšší ocenění, které mohou získat produkty v oboru cestování.

Kontakt: