Vydáno: 14.2.2007
Lufthansa

Nový přímý spoj z Prahy do Stuttgartu, rodiště německých luxusních vozů

  Praha 14. února 2007 - Společnost Lufthansa již zahájila prodej letenek na novou linku z Prahy do Stuttgartu. První let je plánován na 16. dubna. Po Mnichově, Frankfurtu, Düsseldorfu a Hamburgu je Stuttgart pátou destinací společnosti Lufthansa s přímým spojením z Prahy. Společnost bude do Stuttgartu létat denně kromě soboty.t v 

  Stuttgart je hlavní město Badenska-Württemberska a domov luxusních automobilových značek Porsche, Maybach a Mercedes. Sídlo zde mají i mnohé jiné firmy, například IBM a Hewlett-Packard. Stuttgart je také centrem jedné z největších německých vinařských oblastí s tradicí sahající do historie po několik staletí.

  „Nová linka Praha - Stuttgart se může stát hnacím motorem průmyslového rozvoje na obou koncích trasy,“ uvedla Dörte Klein, generální ředitelka společnosti Lufthansa pro Českou republiku a Slovensko. „Poptávka po zvýšeném počtu letů do i z Německa roste ruku v ruce s rostoucím objemem vzájemného obchodu,“ dodala Dörte Klein.

  Od pondělí do pátku budou lety z Prahy do Stuttgartu startovat v 12:45, v neděli pak v 13:05 hod. Odlety ze Stuttgartu do Prahy jsou ve všední dny stanoveny na 11:15 a v neděli na 11:35 hod. Let potrvá 60 minut a cena zpátečních letenek začíná na 2 490 Kč bez poplatků a letištních tax. Letenky lze objednat v telefonickém rezervačním centru společnosti Lufthansa na čísle 234 008 234, na stránkách www.lufthansa.com nebo přímo v prodejně letenek na pražském letišti.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon praha_ stuttgart.doc