Vydáno: 10.4.2012
BILLA ČR

BILLA v Letech

  Praha 10. dubna 2012 - Maloobchodní řetězec BILLA otevře novou filiálku v Letech u Dobřichovic. Od 25. dubna budou moci zákazníci v bývalé prodejně Esomarketu nakupovat tradiční sortiment supermarketů BILLA. Celková rozloha nového obchodu je 1 100 metrů čtverečních, zaměstnání zde najde téměř 40 lidí. Ve vstupním prostoru supermarketu bude nově umístěný bankomat, který dosud v Letech chyběl. V prostorách bývalého obchodního střediska zůstávají zachovány některé původní prodejny, například s potřebami pro zvířata či hobby market.

  „Sázíme na to, že místní budou rádi chodit tam, kde byli zvyklí potraviny nakupovat,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „Lety u Dobřichovic patří se zhruba 1 300 obyvateli mezi nejmenší lokality v republice, kde máme zastoupení,“ dodává Szczypka s tím, že prodejna v Letech je upravena v nejnovějším designu společnosti BILLA, který v ČR zatím mají zhruba pouze dvě desítky obchodů. Dominantou prodejny jsou ostrůvky s čerstvými potravinami a nižší a přehlednější regály. Prodejna také využívá úsporné technologie, například uzavíratelné chladící a mrazicí boxy a skříně a úsporné osvětlení. Nové je i barevné provedení prodejny.

  Sortiment BILLY je orientovaný převážně na potraviny denní potřeby, čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo a maso. Nabídku prodejny doplní i sortiment privátních značek: Vocílka pro výhradně české maso, Naše bio s řadou zhruba 170 bioproduktů převážně českého původu, Clever s více než 500 produkty za rozumnou cenu, Chef Menu s nabídkou hotových jídel a kosmetika My.

  Celkem je nyní v portfoliu BILLY v České republice 203 prodejen. Billa v nich zaměstnává více než 6 200 pracovníků.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Billa_Lety_u_Dobrichovic.doc