Vydáno: 19.9.2018
UPS

UPS umožní malým podnikům v Evropě větší flexibilitu díky pozdějším časům pro vyzvednutí zásilek

  Společnost UPS poskytuje podnikům nástroj pro zvýšení spokojenosti zákazníků a zajištění růstu firmy

  BRUSEL 19. září 2018 – Společnost UPS (NYSE: UPS) dnes oznámila zavedení pozdějších časů pro vyzvednutí zásilky, které budou moci využít zákazníci v celé Evropě. Toto vylepšení nabídne zákazníkům všech velikostí, s téměř 52 tisíci poštovními směrovacími čísly, na celém kontinentu flexibilnější přístup k inteligentní globální logistické síti UPS.

  Evropští zákazníci s téměř 52 tisíci PSČ budou moci profitovat z vyzvednutí zásilky až do 20:00 večer, což představuje až 8 hodin výrobního času navíc. Společnost UPS také vylepšila službu UPS Standard mezi Londýnem a oblastmi jihovýchodní Anglie a Belgií a jihem Nizozemska zkrácením přepravních časů na jeden den u nejekonomičtější pozemní služby UPS. Doba přepravy v rámci země se v celé Evropě zkrátila u téměř 8 tisíc poštovních směrovacích čísel, přeprava zásilek je tak u všech služeb UPS rychlejší.

  „Flexibilita je pro malé podniky v Evropě klíčová, musí mít jistotu, že jejich zákazníci dostanou své objednávky v okamžiku, kdy je potřebují,“ uvedl Lou Rivieccio, prezident společnosti UPS Europe. „Díky posunutí času pro vyzvednutí zásilky až o šest hodin mohou malé podniky věnovat více času výrobě a realizaci objednávek a současně se zaměřit na svoji podnikatelskou vášeň a růst firmy.“

  Podle studie UPS Europe Pulse Online Shopper™ 2017 celkem 52 procent online zákazníků v Evropě opouští svůj internetový košík v momentě, kdy zjistí, že dodací lhůta je příliš dlouhá. Pozdější čas uzávěrky a rychlejší přeprava u ekonomické pozemní služby UPS Standard umožní firmám v Evropě i nadále zvyšovat spokojenost svých zákazníků díky rychlejšímu a cenově výhodnějšímu doručení jejich zásilek.

  Nedávná vylepšení služby UPS jsou součástí investice společnosti ve výši 2 miliard dolarů do evropské sítě a infrastruktury do roku 2019. Součástí zmíněného investičního programu UPS jsou také nedávné investice ve výši 130 milionů eur do zřízení logistického centra v Eindhovenu v Nizozemsku, 120 milionů liber do otevření hubu v Londýně a 100 milionů dolarů do výstavby hubu v Paříži. Díky těmto a dalším investicím mohou nyní zákazníci UPS zastihnout více než 80 % evropské populace do dvou pracovních dnů pomocí nejekonomičtější pozemní služby UPS Standard.

  Společnost UPS je uprostřed nejrozsáhlejší transformace posledních desetiletí, prioritou jsou prostředky a řízení investic zaměřené na maximalizaci strategického výnosu a dlouhodobou návratnost pro akcionáře. Počátkem roku 2017 společnost zveřejnila své plány na rozsáhlá vylepšení své firemní inteligentní globální logistické sítě, rozšiřuje její kapacitu a zvyšuje její efektivitu pomocí nejmodernějších metod, informačních technologií a automatizace.

  Společnost UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com.

  # # #

Kontakt: