Vydáno: 29.3.2001
Wintherhur penzijní fond

Klienti to budou mít snazší

  Brno/Ostrava, 29. března 2001 – Dvouměsíční propagační kampaň v novinách a v televizi zahajují 1. dubna letošního roku společnost Winterthur a Union banka. Oba partneři si od této kampaně představované slogany „Union banka a Winterthur jsou nyní partnery!“ a „Najdete nás na jedné adrese“ slibují především snadnější přístup klientů k širší paletě finančních produktů. Klienti obou společností budou totiž moci využívat všechny pobočky Union banky k obstarání si bankovních služeb i služeb penzijního fondu a pojišťovny.

  „Šetříme našemu zákazníkovi čas,“ uvedl Josef Řeřicha, tiskový mluvčí Union banky. „Nemusí nyní chodit vyřizovat své bankovní záležitosti a penzijní připojištění do dvou institucí. Naplňujeme tak novoroční předsevzetí ze smlouvy mezi bankou a penzijním fondem, kterou jsme podepsali na přelomu loňského a letošního roku,“ dodal Řeřicha.

  „Touto akcí chceme být blíže k zákazníkovi a usnadnit mu přístup k našim produktům,“ uvedl Karel Hrubý, člen představenstva a obchodní ředitel penzijního fondu Winterthur. „Navíc je pro nás důležité, že se díky sedmdesáti obchodním místům Union banky dostaneme do řady nových lokalit a tím i zkvalitníme služby,“ dodal Hrubý.

  Švýcarská společnost Winterthur Leben AG, která vlastní 85 procent penzijního fondu Winterthur, odkoupila od finanční skupiny Union Group Vojenský otevřený penzijní fond. Spolu s podíly v Penzijním fondu Všeobecné zdravotní pojišťovny a v Báňském a hutním penzijním fondu zaujímá toto seskupení 23procentní podíl na trhu penzijního připojištění v České republice. Union banka nadále zůstává ve finanční skupině Union Group.  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Josef Vacl
  Tel.: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620
  E-mail: josef_vacl@cz.bm.com

Soubory ke stažení:

Document Icon WPF&UnionBanka.doc