Vydáno: 22.3.2013
UPS

Cindy Miller se stala novou prezidentkou UPS Europe

  BRUSEL/PRAHA, 22. března 2013 – Společnost UPS (NYSE: UPS) oznámila, že Cindy Miller, zkušená veteránka se 24 lety zkušeností u UPS, byla povýšena na pozici prezidentky UPS pro Evropu. Převezme tak odpovědnost za veškeré operace UPS ve více než 120 zemích a teritoriích napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou (EMEA). Region EMEA představuje největší provozní divizi mimo území USA. Z celkových tržeb ve výši 12,1 miliardy USD v oblasti mezinárodních balíkových služeb v roce 2012 tento region přispěl přibližně polovinou. Millerová (50) je momentálně prezidentkou UPS pro Spojené království, Irsko a severské země a své nové role se ujme ke 30. dubnu 2013.

  Millerová má bohaté zkušenosti a znalosti regionu EMEA, jelikož již od roku 2008 pracuje v Evropě ve vyšších vedoucích pozicích.

  „Společnost UPS doručila v průběhu Letních olympijských her 2012 v Londýně více než 30 milionů zásilek a Cindy ve své vedoucí pozici stála za tímto mimořádným úspěchem společnosti UPS,“ říká Dan Brutto, prezident UPS International. „Kromě toho se také postarala o to, aby společnost UPS předvedla inovační řešení pro udržitelný rozvoj za použití našich technologických a logistických řešení. Cindy je vyspělá manažerka s přísným zaměřením na hladce fungující provoz a vynikající zákaznický servis.“

  Millerová, která se narodila v pensylvánském okrese Tamaqua, za sebou má několik klíčových manažerských pozic v UPS, mezi nimi například prezidentka UPS pro jižní Evropu a Afriku, a rovněž podobné pozice v USA. U UPS začala pracovat jako řidička vozu balíkové služby UPS a podobně jako řada dalších zaměstnanců UPS se postupně vypracovala na pozice s vyšší odpovědností.

  „Společnost UPS bude i nadále soustředit energii a zdroje na Evropu, jelikož Evropa hraje významnou roli v naší dlouhodobé strategii,“ vysvětlila Millerová. „Vidíme zde pokračující růst, jelikož našim zákazníkům pomáháme dosáhnout větší konkurenceschopnosti v globálním měřítku.“

  Společnost UPS (NYSE:UPS) je globální lídr v oblasti logistiky, který nabízí široké spektrum řešení. Mezi ně patří přeprava balíků a zboží, služby na podporu mezinárodního obchodu a používání vyspělých technologií pro efektivnější řízení světa byznysu. Společnost UPS s centrálou v americké Atlantě působí ve více než 220 zemích a teritoriích na světě. Společnost lze najít na webu UPS.com a firemní blog je k dispozici na adrese blog.ups.com. Chcete-li získat přímý přístup k novinkám od UPS, navštivte prosím stránku pressroom.ups.com/RSS.

Kontakt: