Vydáno: 25.2.2009
BILLA ČR

BILLA rozšíří síť o 10 prodejen

  Společnost BILLA otevře zítra dalších 10 filiálek. Nejvýrazněji posílí síť supermarketů BILLA v Plzeňském kraji, a to o tři prodejny (Klatovy, Přeštice, Sušice). V Pardubickém kraji to budou dva supermarkety (Hlinsko, Žamberk), v Jihočeském kraji (Milevsko), Karlovarském kraji (Kraslice), Královehradeckém kraji (Hořice), Středočeském kraji (Vlašim) a v Ústeckém kraji (Klášterec nad Ohří) půjde vždy o jednu prodejnu BILLA. Celkový počet stávajících filiálek společnosti BILLA se tak zvýší na 184. První letošní supermarket otevřela společnost BILLA již v polovině února v Uherském Brodě. Rozšiřování sítě prodejen je v souladu s plány skupiny REWE stát se do konce roku 2009 „dvojkou“ na žebříčku tuzemských obchodních řetězců.

  „Vedle rozšiřování nabídky služeb klademe důraz i na budování sítě filiálek, aby k nám měli lidé všude pokud možno co nejblíž, “ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Našim cílem je nabízet kvalitní a čerstvé zboží a široký sortiment v úseku ovoce, zeleniny, masa a lahůdek i v menších městech. Bez ohledu na velikost prodejny bude součástí nabídky vždy i čerstvě připravené pečivo a zboží od českých dodavatelů,“ dodal Szczypka. Nově otevřené supermarkety mají prodejní plochu od 670 do 1140 m2. Většinou se nacházejí v menších městech s počtem obyvatel od 6 000 do 23 000.

  Od poloviny února jsou ve všech stávajících supermarketech BILLA k dispozici katalogy její dceřiné společnosti ITS BILLA TRAVEL. Katalogy nabízejí širokou škálu rekreačních zájezdů s garancí nejnižší ceny a přinášejí výběr ubytování všech kategorií v Chorvatsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku a Slovinsku. ITS BILLA TRAVEL nabízí jak služby all inclusive, tak i rodinné ubytování za výhodné ceny.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_10.doc