Vydáno: 10.11.2008
Lufthansa

Lufthansa zlevňuje lety z Prahy

  Ceny letenek po Evropě nyní začínají na 2 490 korunách včetně poplatků

  Počínaje dnešním dnem Lufthansa upravuje ceny letenek z Prahy do většiny evropských destinací. Do strategických dopravních uzlů ve Frankfurtu, Mnichově a Düsseldorfu, kam společnost létá z Prahy přímo, se cestující dostanou již za 2 490 Kč včetně všech poplatků. Na 4 990 korun zlevnily letenky do populárních prázdninových destinací jako například Barcelona, Porto, Malta, Nice, Malaga nebo Lisabon. Ještě levnější jsou pak lety do Brém, Berlína, Kolína nebo třeba Hannoveru. Snížení cen není časově omezeno a letenky zahrnují obvyklý palubní servis v kvalitě bez kompromisů včetně výhod pro cestující, kteří jsou členy věrnostního programu Miles & More.

  „Nová cenová strategie je důkazem, že cestování do Německa s Lufthansou se vyplatí,“ uvedla Dörte Klein, ředitelka společnosti Lufthansa v České republice a na Slovensku. Výhody přitom nespočívají jen v ceně. „Lufthansa je klasickým přepravcem a létá jen na velká mezinárodní letiště ve více než 190 světových metropolích. Naši cestující tak ušetří drahocenný čas, kdykoli letí na obchodní schůzku či zaslouženou dovolenou,“ dodala Klein. Moderní dopravní uzly společnosti ve Frankfurtu, Mnichově a Düsseldorfu jim poskytnou spolehlivé služby v příjemném prostředí.//www.dbm.cz S 

  Cestující si palubní letenky za výše uvedené ceny mohou rezervovat na internetových stránkách www.lufthansa.com. Na této adrese je jim rovněž k dispozici přehled všech destinací, kterých se snížení cen týká. Při využití jiných metod rezervace letenek se poplatek za jejich vystavení liší.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon LH_nove_ceny.doc