Vydáno: 6.3.2013
BILLA ČR

Nový supermarket BILLA ve Stodůlkách

    6. března 2013 - Obchodní řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v administrativním centru v Siemensově ulici v Praze 5 Stodůlkách poblíž stejnojmenné stanice metra. Prodejní plochou 340 metrů čtverečních se řadí mezi menší filiálky. Sloužit má hlavně pracovníkům přilehlého administrativního komplexu a pro pořízení běžných rychlých nákupů i místním obyvatelům.

    „Prodejny menšího formátu se specifickou nabídkou čerstvých potravin se stávají čím dál častěji integrální součástí stávajících i nově budovaných administrativních center,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice. „Smyslem takových filiálek je bezprostředně uspokojit rostoucí poptávku po rychlém a kvalitním občerstvení. S ohledem na nasycenost pražského maloobchodního trhu zde vidíme zajímavý potenciál pro oslovení nových zákazníků.“

    Sortiment nové prodejny je zaměřený především na čerstvé potraviny. V nabídce budou ovocné i zeleninové saláty, hotová jídla i obložené bagety a další standardní potravinový sortiment obchodního řetězce BILLA, tedy mléčné produkty, čerstvé pečivo a také nápoje včetně hotové horké kávy do kelímku. V zaváděcí nabídce je káva společně s pečivem za 20 korun.

    Stejně jako všechny nově vznikající prodejny BILLA je i tato vybavena ekologickými spotřebiči. Jde hlavně o úsporné chladicí a mrazicí skříně a boxy a také osvětlení. Na filiálce vzniklo dvacet nových pracovních míst.

Kontakt: