Vydáno: 29.6.2001
Jim Beam

10.000 dolarů pro partu kamarádů

  Praha 29. června 2001 – Do České republiky dnes přijel Jim Beam Bar Car, klasický americký jídelní vůz přenesený protentokrát z vlakových kolejí na silnice. Interiér vozu, který je na délku dlouhý téměř čtrnáct metrů a na šířku měří přes čtyři metry, prošel ovšem oproti klasickému vzezření známému z amerických filmů zásadními úpravami. Návštěvníci v něm najdou plně vybavený bourbon bar, ale také spoustu her jako minibasketbal, pool, pinball, air hockey a šipky. Bar Car během svého měsíčního pobytu zastaví na mnoha místech České republiky a bude hledat partu kamarádů, kteří uspějí v soutěžích na jeho palubě. Hlavní výherci, kteří se musí propracovat z regionálních kol až do finále, mají šanci vyhrát 10.000 USD.

  „Dát si bourbon a zahrát si pod širým nebem, to už není jen Amerika,“ řekl Vladimír Herink, manažer značky Jim Beam ve společnosti Maxxium, která je výhradním distributorem značky Jim Beam v České republice. „Od roku 1872, kdy se v Americe objevil první bar „na kolečkách“, jsme hodně pokročili v technologiích a vybavení, kouzlo se ale nezměnilo, zůstalo stejné,“ dodal Herink.

  Klání o hlavní cenu v soutěži nazvané „Real Friends Challenge“ začne tento víkend v Praze, kde bude Bar Car parkovat před Paegas Arénou na Výstavišti. Poté zamíří do Českého Brodu na rockový festival Rock for People a do Karlových Varů, kde bude po celou dobu Filmového festivalu stát před hotelem Thermal a jeho kinosály. Finále celorepublikové soutěže, kterého se účastní vítězové regionálních kol, proběhne jako doprovodná akce Jim Beam Music Festivalu na Malé Skále u Turnova.

  Jim Beam Bar Car po skončení svého měsíčního letního turné po České republice odejede do Rakouska a Maďarska.  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Markéta Pravdová
  email: marketa_pravdova@cz.bm.com
  Tel: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon 10.000USD.doc