Vydáno: 28.6.2013
BILLA ČR

BILLA končí v Boby centru

  28. června 2013 - Společnost BILLA k 30. červnu uzavírá svůj supermarket v brněnském Bobycentru. K tomuto kroku přistoupila z důvodu dlouhodobě špatných ekonomických výsledků této filiálky. V prodejně pracovalo devětadvacet zaměstnanců. Všichni dostali nabídku k uplatnění v jiných pobočkách tohoto řetězce a všichni také tuto možnost využili a přecházejí do dalších prodejen BILLA v Brně.

  „Hospodářské výsledky jednotlivých prodejen pečlivě vyhodnocujeme, a to nejen kvůli aktuální ekonomické situaci,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „V případě prodejny v Bobycentru jsme uznali, že nelze očekávat brzké zlepšení finančních výsledků, a proto jsme se rozhodli z tohoto místa stáhnout,“ dodává Szczypka.

  Přímo v Brně má BILLA celkem dalších třináct supermarketů, do kterých mohou zákazníci zvyklí na sortiment tohoto řetězce s nákupy přejít. Společnost BILLA provozuje v České republice celkem 203 supermarketů, ve kterých pracuje zhruba 6 200 zaměstnanců.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Billa_konci_v_BobyCentru.doc