Vydáno: 27.7.2001
Jim Beam

Regionální TZ: 10.000 dolarů pro partu kamarádů

  Malá Skála u Turnova 27. července 2001 – Do Malé Skály u Turnova dnes přijel na rockový festival Benátská noc Jim Beam Bar Car, americký mobilní bar přenesený protentokrát z vlakových kolejí na silnice. Interiér vozu, který je na délku dlouhý téměř čtrnáct metrů a na šířku měří přes čtyři metry, prošel ovšem oproti klasickému vzezření známému z amerických filmů zásadními úpravami. Návštěvníci v něm najdou plně vybavený bourbon bar, ale také spoustu her jako minibasketbal, pool, pinball, air hockey a šipky. Bar Car bude ještě v pátek hledat poslední partu kamarádů, kteří uspějí v soutěžích na jeho palubě a postoupí do celorepublikového sobotního finále, kde mají šanci vyhrát 10.000 USD.

  Klání o hlavní cenu v soutěži nazvané „Real Friends Challenge“ proběhlo už v Praze, Českém Brodu, v Karlových Varech a v Doksech u Máchova jezera. Hlavní výherci z regionálních kol změří své síly a štěstí ve hře ve finále, které proběhne tuto sobotu jako doprovodná akce Jim Beam Music Festivalu v Malé Skále u Turnova. Čtvrtý ročník soutěže pro mladé rockové skupiny bude opět hledat nejzajímavější talenty naší hudební scény.

  „Dát si bourbon a zahrát si pod širým nebem, to už není jen Amerika,“ řekl Vladimír Herink, manažer značky Jim Beam ve společnosti Maxxium Czech, která je výhradním distributorem značky Jim Beam v České republice. „Od roku 1872, kdy se v Americe objevil první bar „na kolečkách“, jsme hodně pokročili v technologiích a vybavení, kouzlo se ale nezměnilo, zůstalo stejné,“ dodal Herink.

  V Malé Skále u Turnova bude stát Jim Beam Bar Car po celý víkend. Po skončení svého měsíčního letního turné po České republice odjede Jim Beam Bar Car do Rakouska a Maďarska.


  Poznámka: foto na vyžádání k dispozici.

  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Markéta Pravdová
  email: marketa_pravdova@cz.bm.com
  Tel: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon 10.000USD_MaláSkála.doc