Vydáno: 11.11.2009
BILLA ČR

Fórum Ústí s BILLOU

  Společnost BILLA otevře zítra v Ústí nad Labem svou v pořadí již 194 filiálku. Nová prodejna je součástí obchodního a zábavního centra Fórum. V Ústí nad Labem již společnost BILLA provozuje dva supermarkety a v celém Ústeckém kraji nyní bude mít celkem 17 prodejen. BILLA v nově otevřené filiálce zaměstná 36 pracovníků.

  „Ústecký kraj pro nás byl vždy jedním z klíčových regionů,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Již nyní patří k těm, kde má společnost BILLA největší zastoupení. Zákazníkům chceme dál nabízet kvalitní a čerstvé potraviny i vysoký nákupní standard ve všech ohledech. A protože se projekt skupiny Multi Corporation vyznačuje nejen kvalitním architektonickým zpracováním, ale také citlivým přístupem k původnímu městskému prostředí, zákazníkům poskytuje vhodné zázemí pro pohodlný nákup právě nákupní galerie Fórum,“ dodává Szczypka.

  Prodejní plocha supermarketu BILLA v galerii Fórum činí 885 m2. Plynulé odbavování zákazníků zajistí pět prostorných pokladen. Stejně jako galerie Fórum bude supermarket BILLA v provozu denně od 8:00 do 21:00 hod. Na dvou podlažích nabídne nové nákupní centrum kromě množství obchodních značek, sedmi kinosálů a stravovací zóny s řadou kaváren a restaurací také zajímavý výhled do prostoru Kostelního náměstí. Do budoucna se počítá i se zprovozněním lanové dráhy z výletního zámku Větruše přímo až k multifunkčnímu centru Fórum.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 2 zcela nové prodejny, a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 196. Z hlediska četnosti provozovaných supermarketů se pak BILLA stane řetězcem s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon forum_usti.doc