Vydáno: 16.1.2001
Avaya

Patrick Lelorieux do čela Avaya v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky

  Praha 16. ledna 2001 - Patrick Lelorieux byl s účinností od 15. ledna jmenován prezidentem společnosti Avaya pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA). Bude odpovědný za generování nových obchodních příležitostí včetně udržení vedoucího postavení společnosti v dodávkách center obsluhy volání (call centra) a za zvyšování tržního podílu produktů a služeb Avaya v oblasti messagingu, firemních komunikačních systémů a konvergovaných sítí. Kromě toho bude propagovat systém ECLIPS na trhu IP telefonie.

  „Se zvyšující se mobilitou evropských obchodních společností a kvůli růstovému potenciálu trhu ASP, se operátoři a podniky snaží posílit konkurenceschopnost zvýšením výkonnosti a spolehlivosti počítačových sítí a zlepšením jejich využití,“ řekl Lelorieux. „Tento fakt beru jako osobní výzvu. Chci udržet vedoucí postavení společnosti Avaya na trhu kontaktních center a posílit naši pozici v oblasti messagingu, firemních komunikačních systémů a konvergovaných sítí,“ dodal. „Podle nás je Patrick Lelorieux právě tím typem schopného manažera, který využije růstový potenciál trhu a přinese výsledky,“ uvedl David Johnson, viceprezident společnosti Avaya pro prodej a služby.

  Lelorieux pracoval jako viceprezident Skupiny podnikových serverů (Enterprise Servers Group) společnosti Compaq Computer, oblast EMEA, a zastával manažerské funkce ve společnosti Hewlett-Packard International. Svou profesní dráhu zahájil u společnosti CAP Gemini.

  Společnost Avaya v současné době působí ve více než 25 zemích EMEA, kde má více než 55 obchodních zastoupení a devět výrobních závodů a poboček Avaya Labs. Společnosti zaměstnává v oblasti EMEA na 2 800 odborníků na prodej a služby, výzkum a vývoj, marketing, školení a technickou podporu.

  Společnost Avaya se sídlem v Basking Ridge, USA, je předním dodavatelem komunikačních systémů pro podniky, vládní správu a další organizace. Avaya nabízí řešení na bázi konvergované hlasové a datové komunikace, řízení zákaznických vztahů (CRM), messaging, polyfunkční hlasové sítě a strukturované kabelové systémy. Společnost Avaya vede v celosvětovém měřítku v prodeji produktů messagingu a strukturované kabeláže a je zároveň přední americkou společností v prodeji systémů hlasové komunikace pro podniky a center obsluhy volání. Avaya nabízí ucelená řešení pro elektronické obchodování (eBusiness) na základě zkušeností v oblasti firemních komunikačních systémů a software, portfolia produktů a služeb a strategických dohod s podniky poskytujícími technologie a konzultační služby. Další informace: http://www.avaya.com a http://www.avaya.cz.

  Gilliane Palmerová
  +32-2-357-5803
  gpalmer@avaya.com
  Paula Horiiová
  +1-908-953-6633
  phorii@avaya.com

Soubory ke stažení:

Document Icon LelorieuxV1.0 Final_cz.doc