Vydáno: 23.10.2012
BILLA ČR

BILLA posiluje na východě Prahy

    V nejrychleji rostoucí části na východě Prahy otevírá řetězec BILLA již svou 204 prodejnu v ČR. Nový supermarket v Dolních Počernicích v Praze 9 je umístěn na Českobrodské ulici v blízkosti dopravního napojení východní části Prahy na Štěrboholskou radiálu. Nová prodejna cílí především na mladé rodiny s dětmi, kteří v této a přilehlých čtvrtích žijí v nové i staré zástavbě.

    „V této konkrétní lokalitě naše zastoupení dosud chybělo,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v ČR a na Slovensku. „Přitom jde pro obchodníky o velmi atraktivní místo ať už z hlediska místní vybavenosti, tak i s ohledem na velké množství denně projíždějících potenciálních zákazníků,“ dodává Szczypka s poukazem na blízké napojení na Jižní spojku. Kromě zákazníků z Dolních Počernic má prodejna sloužit také lidem z okolních čtvrtí, především Běchovic, Horních Počernic, Kyjí, Újezdu nad lesy, Klánovic a dalších.

    S rozlohou 1000 metrů čtverečních se řadí mezi středně velké filiálky a zákazníkům nabídne širokou nabídku především potravinového zboží, pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných produktů, pochutin a masných výrobků. Sortiment i zde doplní všechny privátní značky řetězce. Patří mezi ně výhradně české maso Vocílka, řada produktů ekologického zemědělství Naše bio, prémiová značka BILLA, Clever pro produkty za rozumnou cenu, hotová jídla Chef Menu a kosmetika My.

    BILLA v Dolních Počernicích je stejně jako všechny další nově postavené prodejny ohleduplná k životnímu prostředí a energeticky úsporná. Má zateplené stěny a sofistikovaným způsobem se vyhřívá. Chladící skříně na čerstvé produkty a mrazící vitríny na maso a mražené výrobky se speciálními dveřmi ušetří až 15 % energie.

    V novém supermarketu BILLA vzniklo 30 nových pracovních míst. Prodejna je vybavena moderními ekologickými technologiemi. Otevřeno bude denně od 7 do 21 hodin, pouze v neděli zahájí prodejna provoz o hodinu později.

Kontakt: