Vydáno: 28.2.2013
BILLA ČR

BILLA Club bude mít bonus i v názvu

  28. února 2013 - BILLA Club, jeden z věrnostních programů v České republice s nejdelší historií, se mění. Nově se bude jmenovat BILLA Bonus Club a zákazníkům s kartou tohoto řetězce supermarketů přinese až padesátiprocentní slevy ve speciálních nabídkách na vybrané zboží převážně vyšší a prémiové kvality.

  Držitelé karty BILLA Bonus Clubu budou od konce února každý pátek a sobotu, tedy v nejvýraznější nákupní dny týdne, nakupovat s možností získat na vybranou skupinu zboží až 25% slevu. Po celý měsíc, ve kterém slaví své narozeniny, pak budou mít nárok na desetiprocentní slevu na nákup. Nově bude ve speciálních nabídkách uváděných v tištěném a elektronickém letáku pouze pro členy zvýhodněný také sortiment ovoce a zeleniny.

  „Členové BILLA Bonus Clubu jsou převážně naši stálí klienti,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Nakupují u nás pravidelně a utrácejí více peněz než ostatní zákazníci. Právě jejich věrnost chceme ocenit,“ dodává Szczypka s tím, že noví zákazníci dostanou kartu ve speciálním vizuálu se svým jménem a rovněž mohou požádat o vydání třech rodinných karet. Jejich prostřednictvím mohou i další rodinní příslušníci sbírat body na jeden účet. Všechny stávající karty přitom platí dál.

  Na kartě nastřádané body umožňuje BILLA pravidelně uplatňovat také v akčních nepotravinových nabídkách na kvalitní, převážně kulinářsky zaměřené produkty, jako jsou třeba příbory, nádobí a speciální hrnce. Zákazníci BILLA Bonus Clubu také pravidelně dostávají zdarma časopis Gusto, a to buď do svých schránek, nebo přímo na prodejně.

  Členství v BILLA Clubu spojené s věrnostní kartou nabízí BILLA svým zákazníkům už od roku 2000. V současné době má více než 1 200 000 aktivních členů.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Billa_Club_se_meni.doc