Vydáno: 29.1.2018
UPS

UPS je Nejobdivovanější společností světa v oblasti přepravy

  UPS ZNOVU ZVOLENA JEDNOU Z “NEJOBDIVOVANĚJŠÍCH SPOLEČNOSTÍ SVĚTA”

  ATLANTA, 22. ledna 2018 – Společnost UPS (NYSE:UPS) dnes získala ocenění „Nejobdivovanější společnost světa“ (World´s Most Admired) a byla označena lídrem ve všech posuzovaných kategoriích dopravního průmyslu v každoročně pořádaném průzkumu časopisu FORTUNE.

  UPS ve své kategorii získala nejvíce bodů, s výrazným náskokem před společností na druhém místě.
  „UPS je poctěna udělením tohoto prestižního ocenění," uvedl David Abney, předseda představenstva a generální ředitel společnosti UPS. „Je uznáním pro naše nadšené zaměstnance a ohodnocením naší kultury postavené na nepřetržitých inovacích, které pomáhají našim zákazníkům vytvářet jedinečnou hodnotu – což v konečném důsledku formuje a podporuje silnou společnost."

  U průmyslu přepravy byla nejprve posuzována reputace společnosti v jednotlivých kategoriích, tedy z pohledu inovace, řízení lidí, využívání firemních aktiv, sociální odpovědnosti, kvality řízení, finančního zdraví společnosti, dlouhodobých investic, kvality výrobků a služeb a globální konkurenceschopnosti.

  UPS je jednou z nejznámějších světových značek. Společnost působí ve více než 220 zemích a oblastech po celém světě, v posledních letech je oceňovaná také za svou rostoucí roli při usnadňování globálního obchodu. Uznání „Nejobdivovanější společnost“ udílené v rámci průzkumu časopisu FORTUNE získala v posledních dvou letech opakovaně.

  Kompletní výsledky hodnocení byly zveřejněny v lednovém vydání časopisu FORTUNE (22. ledna). Při sestavování žebříčku nejobdivovanějších amerických společností časopis FORTUNE spolupracoval se svým partnerem, poradenskou společností Korn Ferry. V rámci dotazování bylo osloveno 3900 vedoucích pracovníků, ředitelů a analytiků.

  Společnost UPS

  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici prostřednictvím Twitteru na @UPS_News.

Kontakt: