Vydáno: 4.4.2017
UPS

UPS vylepšuje technologii sledování přepravovaného nákladu

  FlexTM Global View nabízí zákazníkům snazší dohledání nákladu

  BRUSEL, 4. dubna 2017 – UPS dnes oznámila vylepšení řešení Flex™ Global View, nástroje pro řízení a sledování přepravovaného nákladu u letecké, námořní a pozemní přepravy nabízející také přehled o skladové evidenci, nákupních objednávkách a příslušných celních záznamech.

  Zákazníci UPS z řad dodavatelských řetězců přihlášených do systému Flex™ Global View zaznamenají následující zlepšení:

  • Nová přístrojová deska kontejnerů pro námořní přepravu – Přístrojová deska zajišťující „viditelnost“ nákladu u kontejnerů určených pro námořní přepravu. Informace o kontejnerech může třídit dopravce, přístav pro nakládku a vykládku, odesílatel, nebo příjemce.

  • Oznámení s podrobnými informacemi o přepravovaném nákladu – Řešení Flex™ Global View v reakci na konkrétní událost v dodavatelském řetězci odešle zákazníkovi prostřednictvím e-mailu zprávu o přepravovaném nákladu a/nebo celních záznamech. Tato emailová oznámení nyní zahrnují více informací o přepravovaném nákladu, které byly dříve dostupné pouze po přihlášení do systému a dohledání příslušných informací. Oznámení prostřednictvím e-mailu umožňují zákazníkovi dozvědět se bezprostředně o změnách v dodavatelském řetězci a pružně reagovat.

  • Vylepšení přístrojových desek a hlášení – Přístrojové desky a hlášení Flex™ Global View byly upraveny tak, aby byly informace pro zákazníka snáze dostupné.

  „UPS se zavázala, že bude i nadále zdokonalovat tuto technologii, která je důležitým nástrojem pro zákazníka,“ uvedla Cindy Miller, prezidentka UPS pro celosvětovou nákladní přepravu. „Nikdo si nepřeje v dodavatelském řetězci žádná překvapení. Řešení Flex™ Global View nabízí možnost sledování nákladu, hlášení a oznámení, díky kterým je zákazník lépe informován a které mu umožňují lépe kontrolovat dodavatelský řetězec.“

  UPS bude zavádět tuto vylepšenou technologii Flex™ Global View v průběhu letošního roku. Více informací o řešení Flex™ Global View naleznete na http://www.ups-scs.com/tools/fgv/index.html.


  UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com/RSS nebo na Twitteru @UPS_News.

Kontakt: