Vydáno: 2.12.2008
Lufthansa

Bezvízové cestování na křídlech Lufthansy

  Na vánoční nákupy nebo na muzikál na Broadway jen za 12 190 korun

  Již 18. listopadu, tedy pouze jeden den poté, co Spojené státy zrušily vízovou povinnost pro občany vybraných evropských zemí, zaznamenala česká pobočka společnosti Lufthansa zvýšený počet rezervací letenek z Prahy do USA. V reakci na zavedení bezvízového režimu mezi ČR a USA snížil německý národní přepravce výrazně cenu letenek z Prahy do 24 destinací v Severní Americe.

  “Bezvízovému cestování zavedením bezplatných letenek z Prahy do USA konkurovat nemůžeme,” uvedla Dörte Klein, ředitelka společnosti Lufthansa v České republice a na Slovensku. “Vysoký standard mezikontinentálních letů společnosti Lufthansa je teď ale k dispozici všem za velmi atraktivní ceny. Předvánoční sleva je tak naším dárkem českým cestovatelům,“ dodala Klein.

  Lufthansa ve spolupráci s partnerskou společností United nabízí tuto zimu 220 letů týdně do 24 severoamerických destinací dostupných přes moderní letiště ve Frankfurtu a Mnichově. V nabídce jsou lety do velkoměst mezi oběma pobřežími USA a Kanady. Například do New Yorku a zpět je možné letět již za 12 190 korun, do Denveru za 16 690, do Los Angeles za 17 390, do San Francisca za 16 190 a do Toronta za 17 550 korun včetně všech poplatků. Letenky budou v prodeji do 12. ledna 2009, lze je přitom použít pro odlety již od 4. prosince.

  K nákupům ve vánočně vyzdobeném New Yorku nebo k lyžování v jednom z věhlasných středisek ve Skalistých horách tak již chybí jen několik kliknutí na internetových stránkách www.lufthansa.com. Na stránkách návštěvníci najdou také kompletní seznam destinací se zlevněnými tarify. Při využití jiných metod rezervace letenek se poplatek za jejich vystavení liší.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon usa_letenky.doc