Vydáno: 1.7.2003
GTS

Nafouknutý telehouse

    Praha 1. července 2003 – Společnost GTS rozšířila svůj stávající GTS Telehouse o dalších 1 300 metrů čtverečních na celkovou plochu přesahující 3 000 čtverečních metrů. Získala je převzetím kapacit společnosti Infigate. V rámci GTS Telehouse nabízí tato společnost telekomunikačním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a internetového obsahu a provozovatelům e-komerce možnost umístění jejich vlastní technologie při efektivním využití kompletního portfolia hlasových, datových a internetových služeb GTS.

    „Zájem o telehousingové služby stále roste,“ uvedl David Duroň, ředitel Komerční divize GTS. „Za dva roky provozu telehousu v nové lokalitě jsme již vyčerpali většinu jeho kapacity. Nové prostory plně uspokojí veškeré požadavky našich zákazníků ve standardu zabezpečení, na který jsou u GTS zvyklí,“ informoval Duroň.

    Vinohradský GTS Telehouse je zabezpečen protipožárním systémem s elektronickou požární signalizací a automatickým hasicím systémem na bázi inertního plynu FM200. Systém zabezpečení a autorizace přístupu doplňuje dohled ochranné služby, kterou v rozsahu 24/7 zajišťuje renomovaná bezpečnostní agentura. Všechny podpůrné systémy jsou redundantně (s rezervou) zabezpečeny. Čtyři nezávislé kabelové vstupy do budovy umožňují klientům v případě potřeby i přivedení vlastních optických kabelů.

    Společnost GTS působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. S ročním obratem 2,4 miliardy korun (2002) je GTS největším alternativním operátorem v ČR. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000 a splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy řízení kvality.

Soubory ke stažení:

Document Icon rozsireny_telehouse.doc