Vydáno: 28.7.2001
Jim Beam

10.000 dolarů vyhrála parta kamarádů ze Sokolova

  Malá Skála u Turnova 28. července 2001 – Deset tisíc dolarů si dnes ve finále soutěže „Real Friends Challenge“ vybojovala parta kamarádů ze Sokolova. Na palubě Jim Beam Bar Caru v Malé Skále u Turnova se o lákavou cenu utkaly party kamarádů z celé České republiky v disciplinách pool, pinball, air hockey, šipky a minibasketbal. Výherci z předchozích regionálních kol, která během posledního měsíce proběhla v Praze, Českém Brodu, v Karlových Varech a v Doksech u Máchova jezera, tak měli možnost změřit své síly a štěstí v bitvě o dolary.

  „Je to super, že jsme vyhráli, ale věřili jsme si navzájem a muselo to vyjít,“ komentoval vítězství sokolovské party kapitán družstva Zdeněk Weber. "Říkáme si "Pařmeni" a pochopitelně máme ohromnou radost a těšíme se na velkou oslavu," dodal Zdeněk Weber.

  "Přijelo nás povzbudit dalších 18 přátel, se kterými často chodíme na diskotéky," poznamenal Zdeněk Vicmandi, další člen vítězného týmu."S některými hrajeme v hokejovém oddílu Baník Sokolov a další patří do taneční skupiny "XXL", která má za sebou první úspěchy v celorepublikových soutěžích společenského tance," doplnil Zdeněk Vicmandi.

  Finále „Real Friends Challenge“ proběhlo jako doprovodná akce Jim Beam Music Festivalu, soutěže pro mladé rockové skupiny, v níž se již čtvrtým rokem hledají nejzajímavější talenty naší hudební scény. Na rockovém festivalu Benátská noc bude Jim Beam Bar Car, americký mobilní bourbon bar vybavený spoustou amerických her, po celý víkend a ještě v neděli si může veřejnost na jeho palubě zahrát. Po skončení svého měsíčního letního turné po České republice odjede Jim Beam Bar Car do Rakouska a Maďarska.

  Poznámka: foto na vyžádání k dispozici.

  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Josef Vacl
  email: josef_vacl@cz.bm.com
  Tel: 02/2421 1220
  Mobil: O602 317 606
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon 10.000USD_Finále1.doc