Vydáno: 14.10.2015
UPS

UPS rozšiřuje službu Worldwide Express

  RYCHLEJŠÍ DORUČENÍ V GARANTOVANÝ ČAS NABÍDNE U DALŠÍCH VÍCE NEŽ 41 TISÍC DESTINACÍ NA CELÉM SVĚTĚ

  • Dosud největší jednorázové rozšíření expresních služeb
  • Služby UPS Worldwide Express jsou dostupné v 65 zemích, které vytvářejí 91 procent celosvětového HDP

  Praha, 14. října 2015 – Společnost UPS (NYSE:UPS) celosvětově rozšiřuje službu Worldwide Express™ o více než 41 tisíc destinací, které zahrnují téměř 15 tisíc destinací v Evropě včetně České republiky. Služba garantuje rychlé doručení zásilek se zárukou vrácení peněz těm zákazníkům, kteří dříve měli pouze možnost garance doručení do konce dne. UPS v porovnání s jinými společnostmi s integrovanou logistikou přepraví více mezinárodních zásilek a nabízí více variant doručení malých zásilek se zárukou vrácení peněz.

  Služba UPS Worldwide Express bude dostupná ve všech nových destinacích od 19. října. Expanze představuje dosud největší jednorázové rozšíření expresních služeb.

  Služba Worldwide Express, jež je součástí portfolia expresních služeb (UPS Express®), nabízí u mezinárodních zásilek tři varianty garantovaného doručení v pevný čas s možností vrácení peněz včetně celního odbavení:

  • UPS Express Plus: garantované doručení brzy ráno do 27 zemí a oblastí včetně České republiky.
  • UPS Express®: garantované doručení během dopoledne do 65 zemí včetně České republiky.
  • UPS Express Saver®: garantované doručení do konce dne do 220 zemí a oblastí.

  Služba UPS Worldwide Express nabízí garantované doručení následující pracovní den do 10:30, poledne nebo do 14:00 v závislosti na destinaci, s garancí vrácení peněz. Uvedenou službu mohou využívat osoby i podniky všech velikostí, prospěch však přináší zejména těm zákazníků, kteří vyžadují přepravu zásilek citlivých na dobu přepravy. Služba je dostupná v 65 zemích včetně České republiky, které vytvářejí 91 procent celosvětového hrubého domácího produktu.

  Největšími zákazníky doručovacích služeb UPS Worldwide Express jsou high-tech firmy, průmysloví výrobci a obchodníci. Například technologicky vyspělé firmy pracují v oborech s mimořádně rychlou generační obměnou výrobků při minimální nebo nulové odstávce výroby. Služba UPS Worldwide Express těmto firmám umožňuje pružně reagovat a udržovat plynulý výrobní a přepravní proces odpovídající požadavkům klienta.

  „S potěšením oznamujeme rozšíření pokrytí službou UPS Worldwide Express v Evropě, na významných obchodních trasách do Asie a celého světa,“ uvedl Scott Aubuchon, viceprezident pro marketing UPS Europe. „Se stálým růstem mezinárodního obchodu se globalizují i dodavatelské řetězce a evropské firmy požadují spolehlivou službu s možností volby přesného času doručení zásilky a se zárukou vrácení peněz. Jejich úspěch pak podporuje obchodní výměnu s ostatními evropskými zeměmi a zbytkem světa, což v Evropě vytváří nová pracovní místa.“

  Objem přeshraničního obchodu se bude celosvětově zvyšovat. Světová obchodní organizace (WTO) předpovídá pro rok 2015 nárůst objemu světového obchodu ve výši 3,3 procent, pro rok 2016 pak nárůst o 4 procenta.

  Většina nových destinací se nachází v oblasti Asie-Tichomoří. V Evropě a Kanadě pak UPS rozšiřuje již dnes široké pokrytí, zatímco nově zařazené destinace v Latinské Americe, na indickém subkontinentu, Blízkém východě a v Africe zvýší zastoupení UPS na těchto rozvíjejících se trzích.

  Rozšíření služby UPS Worldwide Express do dalších destinací podpoří růst mezinárodního obchodu tím, že zákazníkům nabídne ještě větší záruku vrácení peněz pro garantované doručování spěšných zásilek. Tato volba dřívějšího doručení nabízená u služeb UPS Worldwide Express uvolňuje kapacity odesílatelům, a pomáhá tak udržovat jejich podnik v chodu. Tato služba spolu s dalšími službami UPS podporuje rychlý růst přeshraničního elektronického obchodu v Evropě.


  UPS

  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na Longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com.

Kontakt: