Vydáno: 4.12.2019
Storck

Stažení výrobku merci Adventní kalendář 250 g z prodeje v České republice

    Storck Česká republika, s.r.o. oznamuje stažení adventního kalendáře prodávaného v České republice pod značkou „merci“ (čárový kód 4014400928150), neboť na části adventních kalendářů dostupných v obchodech není kompletní seznam alergenů. Mimo jiné chybí uvedení složek, které obsahují pšenici, pistácie a vejce.

    Tyto složky mohou u některých osob vyvolat alergii nebo nesnášenlivost, proto by neměli tento výrobek konzumovat. Pro spotřebitele, kteří netrpí potravinovou alergií nebo intolerancí na uvedené složky, je výrobek bezpečný.

    Stažení se týká adventních kalendářů, které byly dodány do řetězců společnosti Billa a Makro Cash & Carry a těch kteří kalendář ve zmíněných prodejnách zakoupili.

    Výše uvedený produkt lze vrátit v kterékoli prodejně Billa a Makro Cash & Carry se zárukou vrácení peněz i bez pokladní stvrzenky, nebo poštou na adresu dodavatele Storck Česká republika, s.r.o., Sokolovská 100/94, 180 00 Praha 8 – Karlín.

    Poskytování přesných informací o potravinách má pro společnost Storck vysokou prioritu, proto velice litujeme vzniklé situace a zákazníkům se za tuto nepříjemnost omlouváme.

Kontakt: