Vydáno: 16.7.2003
GTS

Magistrát ušetří ještě víc

    Liberec 16. července 2003 – Magistrát města Liberec prodloužil smlouvu o poskytování hlasových telefonních služeb s telekomunikačním operátorem GTS o další rok. Po prvním roce spolupráce s GTS se městu podařilo zredukovat náklady na hlasové služby o osm procent. Do července příštího roku má GTS podle smluvního ujednání ušetřit magistrátu nejméně deset procent nákladů.

    „Dosažené úspory nákladů v řádu několika desítek tisíc korun využijeme k jiným účelům,“ sdělil Mgr. Marek Řeháček, tajemník Magistrátu města Liberec. „Odpovídající úspory při zachování vysoké kvality služeb GTS očekáváme i v příštím roce spolupráce,“ dodal Řeháček.

    Po Ústí nad Labem byl v severních Čechách Magistrát města Liberec druhým úřadem, který si pro poskytování hlasových služeb vybral operátora GTS. V oblasti veřejné správy začal jeho služeb využívat také Městský úřad Mikulášovice, pro který od června letošního roku GTS zajišťuje službu volba operátora pod názvem „GTS Volba Plus“. Mikulášovice se pro alternativního operátora rozhodly kvůli výraznému snížení nákladů.

    Společnost GTS působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. S ročním obratem 2,4 miliardy korun (2002) je GTS největším alternativním operátorem v ČR. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000 a splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy v řízení kvality.

Soubory ke stažení:

Document Icon uspory_magistratu.doc