Vydáno: 3.12.2008
BILLA ČR

Supermarkety BILLA mají další plus

  Společnost BILLA otevře zítra 12 nových supermarketů. Síť supermarketů BILLA jejich otevřením nejvýrazněji posílí ve Středočeském kraji, kde bude otevřeno celkem pět nových prodejen (Benátky nad Jizerou, Benešov, Čáslav, Rakovník a Sedlčany). Dva nové supermarkety budou otevřeny v Karlovarském kraji (Aš, Karlovy Vary-Drahovice) a v Libereckém kraji (Nový Bor, Tanvald). Po jedné filiálce se sít prodejen BILLA rozšíří v Ústeckém kraji (Lovosice) a Pardubickém kraji (Přelouč). K zítřejšímu datu tedy bude společnost BILLA provozovat celkem 173 supermarketů. V polovině prosince bude ještě otevřena prodejna ve Frýdlantu nad Ostravicí.

  „Na chodu supermarketů se zcela jistě projeví jiná obchodní filosofie a vstřícný přístup k zákazníkům,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Zákazníky čeká nová úprava a rozvržení interiéru prodejen, větší důraz na kvalitu a čerstvost zboží a výrazně rozšířený sortiment v úseku ovoce, zeleniny, masa a lahůdek. Prodejny budou také nabízet čerstvě připravené pečivo a víc zboží od českých dodavatelů,“ říká Szczypka. „Věřím, že milovníky malých cen přesvědčíme, že BILLA dnes je pro ně skutečně nejlepší,“ dodal Szczypka.

  Společnost BILLA dokončila rekonstrukci sítě prodejen Delvita převzatých v červnu 2007 v rekordním čase a v předstihu proti původnímu plánu. Od začlenění převzatých supermarketů do sítě BILLA vzrostl celkový počet zaměstnanců na téměř 5000. Uplatnění našli noví zaměstnanci zejména v úseku masa a lahůdek, ovoce a zeleniny v souvislosti s rozšířením nabídky čerstvých potravin. Akvizice si také vyžádala rozšíření řídících struktur společnosti BILLA.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_12.doc