Vydáno: 4.6.2009
Lufthansa

Všechny výhody již po prvním letu

  Lufthansa nabízí bonusy členům konkurenčních věrnostních programů

  Členům konkurenčních věrnostních programů nabízí Lufthansa v České republice možnost obratem získat stejné výhody ve vlastním programu Miles & More. Všichni držitelé konkurenčních stříbrných karet tak získají kartu stejné úrovně v programu Miles & More. Majitelé zlatých a platinových karet pak od Lufthansy dostanou kartu zlatou.

  „Je to příležitost, jak vyzkoušet kvalitu služeb přední světové letecké společnosti a požívat přitom výhod věrnostního programu Lufthansy bez povinnosti nalétat potřebný počet mil,“ uvedla Dörte Klein, generální ředitelka společnosti Lufthansa pro Českou a Slovenskou republiku. „Všechny výhody členství v Miles & More tak mohou nyní jednoduše čerpat i klienti přepravců, kteří nejsou sdruženi ve Star Alliance“.

  Podmínky jsou jednoduché. Po vyplnění elektronického registračního formuláře odešle držitel dané konkurenční karty do konce června její kopii na faxovou linku zákaznického centra. Již po prvním letu s některou ze společností Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, LOT Polish Airlines, Croatia Airlines nebo Adria Airways se klientům v závislosti na typu jejich původní karty automaticky navýší status v programu Miles & More. Tento první let pak klienti musí absolvovat do konce srpna 2009. Podrobné údaje o probíhající akci a registrační formulář včetně detailních pokynů jsou vystaveny zde>>.

  Pro majitele zlatých a stříbrných karet je v rámci Miles & More k dispozici prioritní odbavení na letištích, přístup do salonků přepravců sdružených ve skupině Star Alliance, vyšší váhové limity pro zavazadla a další bonusy. Miles & More je s více než 16 miliony členů největším leteckým věrnostním programem v Evropě. Šestnáct let od svého založení je do něj zapojeno již přes 200 různých partnerských společností, a nabízí tak unikátní možnosti získávání i utrácení mil. V České republice má program přes 60 000 členů.

  Více informací mohou cestující získat na telefonní lince Miles & More
  s číslem 234 008 258.

Kontakt: