Vydáno: 28.3.2017
UPS

UPS rozšiřuje služby železniční přepravy mezi Čínou a Evropou

  Více měst v Číně a Evropě nabízí zákazníkům UPS možnost alternativní přepravy

  BRUSEL, 28. března 2017 – UPS (NYSE:UPS) dnes oznámila rozšíření nabídky kombinovaných služeb UPS Preferred pro kusovou (LCL) a kontejnerovou přepravu (FCL) mezi Evropou a Čínou o šest dalších stanic. Jejich navýšení nabídne zákazníkovi, který přepravuje zboží na nejrušnějších světových obchodních trasách, více možností, jak snížit náklady na dodavatelské řetězce a sladit přepravní náklady s dobou přepravy.

  Stanice v čínských městech Čchang-ša (Changsha), Čchung-čching (Chongqing), Su-čou (Suzhou) a Wu-chan (Wuhan) se připojily ke stávajícím základnám v Čeng-čou (Zhengzhou) a Čcheng-tu (Chengdu ). Stanice v Evropě, v Duisburgu (Německo) a ve Varšavě (Polsko), posílily základny v Lodži (Polsko) a Hamburku (Německo).

  „Naše služby železniční přepravy mezi Čínou a Evropou ušetří zákazníkovi až 65 % nákladů v porovnání s leteckou dopravou a doba přepravy je v porovnání s tradiční námořní nákladní dopravou o 40 % rychlejší,“ uvádí Cindy Miller, prezidentka UPS pro celosvětovou nákladní přepravu. „Rozšíření možností, jak sladit přepravní náklady s rychlostí přepravy, nabízené našim zákazníkům, představuje závazek UPS vůči podnikům v Číně a Evropě, kterým pomáhá uspět a expandovat.“

  Čtyři nové stanice v Číně byly vybrány díky blízkosti střediskům průmyslové výroby v provinciích a obchodním a kulturním centrům ve vnitrozemí.

  V Evropě je Duisburg srdcem německé průmyslové oblasti Porúří a zajišťuje přístup k říční, železniční, silniční a letecké přepravě. Polsko obsluhuje nová stanice ve Varšavě, která je jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik Evropské unie a centrem
  e-commerce, výzkumu a vývoje a průmyslové výroby.

  K charakteristickým znakům železniční přepravy mezi Čínou a Evropou patří také:
  • Kompletní nabídka služeb pro kontejnerovou i kusovou obousměrnou přepravu mezi Čínou a Evropou.
  • Zabezpečení: Monitoring pomocí uzavřeného televizního okruhu po dobu železniční přepravy, management zapečetění zásilky, poplašné systémy a možnost dohledání kontejneru pomocí GPS.
  • Kontrola teploty: Teplotní pásky, paletové obaly, chladicí (vytápěné) kontejnery s dieselagregáty nabízené k ochraně nákladu citlivého na výkyvy teploty.
  • Jednodušší proclení: Celní odbavení omezená na dovoz/vývoz do/ze zemí Evropy a Číny.
  • Udržitelnost: Železniční doprava se na exhalacích oxidu uhličitého podílí 25krát méně než letecká nákladní doprava. V porovnání s námořní dopravou jsou v železniční dopravě výrazně nižší také emise oxidu dusíku, nemetanových uhlovodíků a oxidu siřičitého.
  • Plná viditelnost (od příjemce k odesílateli): Řešení FlexTM Global View umožňuje mít přehled o přepravované zásilce a kritických milnících po dobu její přepravy.

  Firemní plně integrovaná síť letecké, pozemní, námořní a železniční přepravy nabízí zákazníkům UPS zjednodušení jejich dodavatelských řetězců díky snížení počtu přepravců a přizpůsobení přepravních požadavků a výdajů nárokům růstu podniku.


  UPS

  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com nebo na follow @UPS_News.

Kontakt: