Vydáno: 13.7.2022
UPS

Přepravní služba UPS Premier zajišťuje prioritu kritických zdravotnických zásilek

  Společnost UPS Healthcare přináší zásadní převrat v oblasti prioritní přepravy díky vylepšení služby UPS® Premier

  Vylepšení a globální rozšíření služby UPS® Premier poskytují dodatečnou kontrolu, viditelnost, spolehlivost a zotavení přepravy kritických zdravotnických zásilek citlivých na výkyvy teploty a čas doručení


  ATLANTA, 13. července 2022 - Společnost UPS Healthcare (NYSE: UPS) dnes oznámila rozšíření trhu a uvedení nové generace skupiny služeb UPS® Premier. Portfolio těchto služeb nyní nabízí tříúrovňovou flexibilitu ve snaze vyhovět specifickým potřebám zdravotnických zákazníků.

  Služba UPS Premier monitoruje zásilky nepřetržitě, a zajišťuje viditelnost a prioritizaci každé konkrétní zásilky. Senzorová technologie navíc umožňuje zotavení v případě narušení řetězce v reálném čase, dojde-li k jejímu zpoždění v síti, teplotním odchylkám nebo jiným problémům.

  Služby UPS® Premier Silver a Gold jsou nyní dostupné na důležitých trzích světa včetně České republiky. Služba UPS® Premier Platinum, která bude uvedená letos na podzim, umožňuje navíc monitorovat teplotu, světlo a vlhkost a sledovat zásilky v síti UPS i mimo ni.

  „Rozšíření a zdokonalení služby UPS Premier podporuje náročné potřeby našich zákazníků z oblasti laboratoří, zdravotnictví a farmacie po celém světě,“ uvedla Kate Gutmann, výkonná viceprezidentka a prezidentka UPS pro mezinárodní přepravu, zdravotnictví a řešení pro dodavatelské řetězce. „Ať už jde o efektivní pohyb zásilek mezi zeměmi, udržování teploty minus 80°C, nebo přesné určení polohy život zachraňující zásilky, služba UPS Premier zajišťuje vynikající viditelnost, kontrolu, spolehlivost přepravy i její zotavení v případě narušení řetězce.“

  Tato specializovaná služba propojuje hlavní globální obchodní trasy a nyní dochází k jejímu geografickému rozšíření. Nabízí zákazníkům ještě více výhod, mezi které patří efektivní celní zprostředkování, monitorování životního prostředí a viditelnosti zásilky, a čelí tak výzvám globálních lídrů v oblasti logistiky pro zdravotnictví.

  „Viditelnost a sledovatelnost zásilky jsou zásadní pro upřednostnění život zachraňujících léků, které naši zákazníci přepravují a které jejich zákazníci potřebují,“ uvedl Wes Wheeler, prezident UPS Healthcare. „Rozdíl mezi životem a smrtí pacientů často závisí na schopnosti zásilku s léky rychle odeslat a možnosti ji přesně sledovat, monitorovat a lokalizovat.“

  Inovace v oblasti biologických léčiv, speciálních léčiv a léků geneticky přizpůsobených potřebám konkrétního pacienta vyvolávají značnou poptávku po přesné logistice, která podporuje přepravu kritických zásilek citlivých na čas doručení a výkyvy teploty.

  Celosvětový trh s biologickými terapeutickými léky by měl růst z 285,5 mld. USD v roce 2020 na 421,8 mld. USD v roce 2025.[ https://www.bccresearch.com/market-research/biotechnology/biologic-therapeutic-drugs-technologies-markets-report.html ] Společnost UPS Healthcare rozšiřuje novou službu UPS Premier, aby podpořila komplexní potřeby tohoto rostoucího trhu.

  Další informace o inovacích a řešeních společnosti UPS Healthcare pro zákazníky najdete na healthcare.ups.com a about.ups.com.

  UPS Healthcare
  Společnost UPS Healthcare poskytuje svým zákazníkům po celém světě jedinečné logistické znalosti v oblasti zdravotnictví. Firma má po celém světě více než 3,35 mil. m2 (11 milionů ft2) distribučních prostor pro zdravotnickou péči v souladu se standardy správné výrobní a distribuční praxe (cGMP a GDP). Služby zahrnují řízení zásob, balení a přepravu v chladírenském řetězci, skladování a dodávku zdravotnických prostředků a zajištění logistiky pro laboratorní a klinické studie. Globální infrastruktura společnosti UPS Healthcare, její služba UPS® Premier umožňující viditelnost zásilek, technologie pro sledování a dohledání zásilky a globální systém kvality jsou dobře uzpůsobené pro splnění dnešních komplexních logistických požadavků odvětví farmacie, zdravotnických prostředků a laboratorní diagnostiky.

  UPS
  Společnost UPS (NYSE:UPS) je jedna z největších přepravních firem na světě, s příjmy ve výši 97,3 mld. USD (2021). Zákazníkům nabízí širokou škálu integrovaných logistických řešení ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Cílem společnosti je „Posouvat svět kupředu doručováním toho, na čem záleží“. S přispěním 534 tisíc zaměstnanců UPS důsledně prosazuje jednoduchou firemní strategii: Se zákazníkem na prvním místě, vedená lidmi, poháněná inovacemi. UPS se zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí a podporovat komunity na celém světě. Společnost zaujímá také pevný a nekompromisní postoj k podpoře diverzity, rovnosti a začleňování. Více Informací o společnosti naleznete na ups.com, about.ups.com a investors.ups.com.

Kontakt: