Vydáno: 2.10.2017
UPS

Investice do sítě UPS zrychlí přepravu z ČR do Francie

  Kratší doba přepravy přiblíží Francii malým a středním podnikům, které chtějí rozvíjet své podnikání

  BRUSEL 2. října 2017 – Společnost UPS (NYSE: UPS) dnes oznámila řadu vylepšení své sítě a infrastruktury, která zkrátí dobu přepravy do Francie z osmi evropských zemí .

  Zákazníci z různých částí České republiky, kteří využívají službu UPS Standard®, což je nejekonomičtější služba pozemní přepravy společnosti UPS, budou nyní profitovat z rychlejší přepravy do Francie. Například přeprava zásilky z Prahy do Toulouse nyní potrvá dva dny namísto tří.

  „Rychlost, spolehlivost a náklady jsou klíčové pro dnešní rychle se rozvíjející ekonomiku,“ uvedl Nando Cesarone, prezident společnosti UPS Europe. „Ve snaze pomoct firmám, aby se ke svým zákazníkům dostaly včas a za přijatelnou cenu, urychlíme náš čas v tranzitu u naší nejekonomičtější služby až o 24 hodin.“

  Nedávná vylepšení času přepravy u služby UPS Standard® jsou součástí investice UPS do evropské firemní sítě a infrastruktury do roku 2019 ve výši 2 miliard dolarů. UPS dokončila zhruba třetinu tohoto pětiletého investičního programu, který rozšiřuje škálu přepravních možností.

  V roce 2017 investice zahrnovala vylepšení pozemní přepravní sítě UPS ve 28 zemích a zvýšení kapacity u letecké přepravy mezi evropským hubem UPS v Kolíně nad Rýnem a Španělskem, Polskem a Litvou. Společnost UPS také oznámila otevření nových distribučních center v Belgii, Dánsku, Francii, Německu, Nizozemsku, Polsku, Švédsku a Velké Británii.

  Studie 2016 UPS European SME Exporting Insights Study potvrzuje, že malé a střední podniky dosahují vyšších výnosů. Jako šestá největší ekonomika světa je Francie lákavým trhem pro společnosti, které zvažují přeshraniční elektronické obchodování. Tato poslední série vylepšení sítě u nejekonomičtější služby společnosti UPS posune Francii blíže malým a středním podnikům, které chtějí své podnikání rozvíjet.


  Společnost UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici prostřednictvím Twitteru na @UPS_News.

Kontakt: