Vydáno: 10.5.2017
UPS

UPS zavádí v Evropě expresní službu UPS Express Critical

  Specializovaná služba je zaměřená na přepravu urgentních zásilek vyžadujících zvláštní zacházení

  BRUSEL, 9. května 2017 – K dnešnímu dni byla v Evropě zavedena expresní služba UPS Express Critical® zaměřená na přepravu zásilek s kritickým časem dodání, vyžadující zvláštní zacházení, jako například náhradní díly nezbytné pro let letadla či chirurgické nástroje potřebné pro operační sál. Tým UPS prostřednictvím nepřetržitého kontaktního centra (24/7) vyhodnotí požadavky na přepravu, určí možné alternativy a realizuje přepravní řešení zohledňující nároky na čas i náklady.

  Služba Express Critical® umožňuje také využít osobního kurýra, který prostřednictvím komerčního letu sám přepraví zásilku z místa odeslání do místa určení. Společnost UPS, která je předním světovým přepravcem zásilek citlivých na dobu přepravy, má možnost využít prakticky kterýkoli letecký prostředek či vozidlo po celém světě.

  „Služba UPS Express Critical umožňuje evropským zákazníkům rychle zajistit přepravu kritické zásilky do místa určení, vyvažujíc rychlost a náklady,“ uvedl Boris Dobberstein, viceprezident pro logistiku a distribuci UPS pro oblast Evropy, Afriky, indického subkontinentu a Středního východu. „Pro řadu našich zákazníků je rychlost na trhu určující pro úspěšnost u zákazníků a růst jejich podnikání.“

  Služba UPS Express Critical® zajistí včasné dodání „kritických zásilek“ na místo určení prostřednictvím následujících služeb (1):
  • Management charterových letadel zahrnujících velkokapacitní nákladní letouny pro nadrozměrné zásilky
  • Služba zajišťující přepravu „ode dveří ke dveřím“ pro zásilky téměř jakékoli velikosti
  • Služba vyzvednutí zásilky na konci přistávací dráhy: zásilka je vyzvednuta na konci přistávací dráhy pro urychlení jejího doručení do dohodnutého místa určení
  • Specializovaná vozidla pro pozemní přepravu ode dveří ke dveřím v rámci Evropy
  • Rozšířené služby zaměřené na ochranu a pojištění přepravy prostřednictvím UPS Capital

  Průběžné informace o klíčových milnících přepravy umožňují zákazníkům reagovat a rychle se rozhodovat. Zákazníci mohou řídit a spravovat „viditelnost“ svého dodavatelského řetězce také prostřednictvím přepravního týmu, call centra s nepřetržitým provozem (24/7/365), online kontrolního panelu, zpráv a upozornění upravených podle přání zákazníka, zobrazování přepravních dokumentů a nástrojů pro přesný odhad času dodání zásilky.

  1) Všechny expresní služby zaměřené na přepravu zásilek s kritickým časem dodání (UPS Express Critical) podléhají smluvním podmínkám upravujícím uvedené služby, jež jsou k dispozici na vyžádání nebo na: http://ups-scs.com/tools/terms/ups_expresscritical_tc.pdf.


  UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com/RSS nebo na Twitteru @UPS_News.


Kontakt: